Právě se nacházíte: SHŠ Sinister > Vystoupení > Renesance

Vystoupení

title.JPG

Příběh Kryštofa Haranta

Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic, pán hradu Pecka, kde každé léto trávíme tu nejhezčí část letních prázdnin, ožil v našem příběhu v roce 2011. Pravda, celý jeho život se do dvacetiminutového vystoupení nevejde - ale je v něm to podstatné, co nám ukazuje, že to byl muž, který miloval život a umřel se ctí za své ideály. No a kdo tohle v dnešní době může říct?

title.jpg

Pohádka

Pohádka je pohádka - a i Mácha by určitě plesal, jak romanticky dokáže Sinister pohádky vyprávět. Hrdina je sice tak trochu moula, ale jak říkám, romantik tělem i duší, a tak ho před záchranou milované děvy nezastaví ani devatero hor, devatero řek, potvory v jeskyni a strašlivý čaroděj. I když - bez svého přítele a zajímavé náhody by to určitě nedokázal. A kromě jiného uvidíte, že maminka má vždycky pravdu.

title.jpg

Tři Mušketýři

Král dal šperky kardinálovi. Královna poslala Buckinghama, aby ukradl kardinála. Buckingham si šperky nechal a bude strojit za čtrnáct dní v Anglii ples na svou počest, ale královna není pozvaná, protože miluje kardinála a král jim to nevěří. Takže Vás chce poslat do Anglie pro šperky a ty si chce vzít s Mylady.

No možná jsme to trochu upravili, ale...

title.jpg

Renesanční vesnické tance


title.jpg

Renesanční dvorské tance


Fotky:

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat