Právě se nacházíte: SHŠ Sinister > Vystoupení

Vystoupení

title.jpg

Příběh o Robinu Hoodovi

Kdo by neznal slavný příběh o ještě slavnějším zbojníku Robinu Hoodovi?

Ale tak, jak ho hraje Sinister, jste ho ještě určitě neviděli...

title.JPG

Příběh Kryštofa Haranta

Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic, pán hradu Pecka, kde každé léto trávíme tu nejhezčí část letních prázdnin, ožil v našem příběhu v roce 2011. Pravda, celý jeho život se do dvacetiminutového vystoupení nevejde - ale je v něm to podstatné, co nám ukazuje, že to byl muž, který miloval život a umřel se ctí za své ideály. No a kdo tohle v dnešní době může říct?

title.jpg

Pohádka

Pohádka je pohádka - a i Mácha by určitě plesal, jak romanticky dokáže Sinister pohádky vyprávět. Hrdina je sice tak trochu moula, ale jak říkám, romantik tělem i duší, a tak ho před záchranou milované děvy nezastaví ani devatero hor, devatero řek, potvory v jeskyni a strašlivý čaroděj. I když - bez svého přítele a zajímavé náhody by to určitě nedokázal. A kromě jiného uvidíte, že maminka má vždycky pravdu.

title.jpg

Ohnivá show

Jako spousta jiných skupin, i my jsme propadli kouzlu pohyblivého ohně. A když si hrajeme s ohněm, snažíme se, aby nás show bavila, protože když baví nás, znamená to, že vy se máte na co těšit.

title.jpg

Tři Mušketýři

Král dal šperky kardinálovi. Královna poslala Buckinghama, aby ukradl kardinála. Buckingham si šperky nechal a bude strojit za čtrnáct dní v Anglii ples na svou počest, ale královna není pozvaná, protože miluje kardinála a král jim to nevěří. Takže Vás chce poslat do Anglie pro šperky a ty si chce vzít s Mylady.

No možná jsme to trochu upravili, ale...

title.jpg

Gotické dvorské tance

Tančíme na dobovou hudbu nahranou současnými interprety. Nabízíme jak dochované historické tance, tak vlastní choreografie s původními prvky.

title.jpg

Gotické vesnické tance

Vystoupení z poddanského prostředí zaujmou svojí veselostí a hravostí. Divák může být vtažen do tance, aby následně zjistil, že křepčí společně s tanečníky na dobové melodie.

Většina tanců může být předvedena buď tanečnicemi nebo smíšenými páry.

title.jpg

Renesanční dvorské tance


title.jpg

Renesanční vesnické tance


title.jpg

Tanec s ohnivými vějíři

Fotky: